Terapia trądzikowa

     Salon Kosmetyczny Kawaii Bytom zaprasza na terapię trądzikową:

Opis zabiegu:

Terapia leczenia trądziku jest zależna od typu i zaawansowania. Najskuteczniejszym sposobem jest oczyszczanie z powierzchownymi peelingami chemicznymi (kwas pirogronowy, kwas glikolowy, kwas salicylowy, kwas migdałowy).

Jednak po zakończeniu leczenia również należy poddawać się zabiegom z zastosowaniem peelingów chemicznych, w celach podtrzymania uzyskanego efektu.

Mikrodermabrazja to doskonały sposób na powzięcie walki z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi.

Zabieg polegający na złuszczaniu naskórka poprzez usuwanie kolejnych warstw. Mikrodermabrazja szczególnie polecana jest przy trądziku, łojotoku, bliznach potrądzikowych, rozszerzonych porach i zwykłych bliznach.Zalety zabiegu:


  • Do niekwestionowanej zalety zaliczyć trzeba oczywistą poprawę kolorytu skóry. Ponadto na korzyść zabiegu przemawia fakt, że jest całkowicie nieinwazyjny, w związku z czym nie wywołuje skutków ubocznych, a jednocześnie jego efekty są spektakularne. Zabiegi trwają krótko i nie są bolesne, choć podczas ich wykonywania można odczuwać lekki dyskomfort. Zabiegowi mogą poddać się także młodzi ludzie, borykający się z problemem przebarwień po trądziku.

Efekty:

oczyszczanie manualne, leczenie trądziku w Bytomiu


  • Zmniejszenie wydzielania sebum
  • Rozjaśnienie przebarwień pozapalnych
  • Poprawa kolorytu skóry


Cennik – Cennik terapii trądzikowej - leczenie trądziku: w Bytomiu i Tarnowskich Górach – Śródmieście – Stroszek – Rozbark – Centrum – Stare Tarnowice – Opatowice – Sowice:

Terapia trądzikowa - leczenie trądziku:

Twarz
Dekolt
Plecy
PROMOCJA! 3 zabiegi leczenia trądziku twarzy
PROMOCJA! 5 zabiegów leczenia trądziku twarzy

Salon Kawaii w Bytomiu:


ul. Prusa 30,
41-902 Bytom, Telefon: 660 490 424


Salon Kawaii w Tarnowskich - Górach:


ul. Poczdamska 7
42-612 Tarnowskie Góry, Telefon: 605 853 175


Powiększ mapę