Przedłużanie rzęs 1:1, 2:1, 3:1 w Bytomiu i T - Górach:

     Salon Urody Kawaii zaprasza na zabieg przedłużanie rzęs 1:1, 2:1, 3:1 w Bytomiu i Tarnowskich Górach:

Opis zabiegu:

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu ( zagęszczeniu rzęsy ) do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji. W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy sztuczne rzesy najwyższej jakości. Każdy rodzaj zabiegu cieszy się dużą popularnością, a świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy stuprocentową gwarancję zadowolenia.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs odbywa się przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na doczepianie i doklejenie każdego włoska.

Zabieg doklejania rzęs jest niezwykle staranny i precyzyjny, specjalnym klejem mocuje się każdą pojedynczą rzęsę. Klientka decydująca się na przedłużanie powinna zarezerwować czas nawet do trzech godzin. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym.
Efekty przedłużania rzęs:

efekty zabiegu przedłużanie rzęs Bytom centrum i Tarnowskie góry


  Zabiegi mogą być wykonywane w wersji podstawowej i rozbudowanej w serii 3 do 10 zabiegów lub jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu.  Zalety zabiegu:


   Przede wszystkim piękny wygląd, podkreślenie oczu. Tuż po zabiegu nie poznasz się w lustrze... to efekt pięknie doczepionych rzęs. Piękne, długie, podkręcone rzęsy, jak prawdziwe.

   Wygląd zagęszczonych i przedłużonych rzęs nie różni się od naturalnych i często jest poprostu nie do rozpoznania. Bez problemu można korzystać z kąpieli na basenie czy z sauny.

   Po zabiegu możesz zrezygnować z tuszowania rzęs, ponieważ oczy są wystarczająco wyraźnie podkreślone a rzęsy gęste i piękne. Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs.


Przebieg zabiegu:

przebieg zabiegu przedłużanie rzęs 1:1 bytom kawaii

przebieg zabiegu przedłużanie rzęs 1:1 bytom kawaii przebieg zabiegu przedłużanie rzęs 1:1 bytom kawaii przebieg zabiegu przedłużanie rzęs 1:1 bytom kawaii

 • efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs trwa 4-6 tyg.
 • przedłużone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda (nie musisz ich tuszować)
 • efekt końcowy może być całkowicie naturalny


Cennik przedłużania rzęs w Bytomiu i Tarnowskich Górach – Śródmieście – Stroszek – Rozbark – Centrum – Stare Tarnowice – Opatowice – Sowice:

Przedłużanie rzęs:

Rzęsy metodą 1:1
Rzęsy metodą 2:1
Rzęsy metodą 3:1
PAKIET! Rzęsy metodą 1:1 + uzupełnienie

Uzupełnienie rzęs:

Metoda 1:1 do 2 tygodni
powyżej 2 tygodni
po innej stylistce od

Zdjęcie sztucznych rzęs

Zdjęcie rzęs tylko

Salon kosmetyczny Kawaii Bytom oferuje również odżywki do rzęs na wypadające rzęsy i preparat na porost rzęs. Rekomendowane przez nasz salon serum do rzęs to X-lash. Możliwość sprzedaży wysyłkowej po bardzo atrakcyjnych cenach, sprawdź.

Zamów serum do rzęs Revitalash po niskiej cenieSalon Kawaii w Bytomiu:


ul. Prusa 30,
41-902 Bytom, Telefon: 660 490 424


Salon Kawaii w Tarnowskich - Górach:


ul. Poczdamska 7
42-612 Tarnowskie Góry, Telefon: 605 853 175


Powiększ mapę