Mezoterapia mikroigłowa

     Salon Urody Kawaii zaprasza na zabieg: Mezoterapia mikroigłowa Mezo Med w Bytomiu:

Opis zabiegu:

Mezoterapia mikroigłowa Mezo Med jest zabiegiem pośrednim pomiędzy bardziej inwazyjną mezoterapią igłową a mezoterapią bezigłową, łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii.

W odróżnieniu od mezoterapii igłowej oferowany w naszym salonie zabieg mezoterapii mikroigłowej nie jest zabiegiem bolesnym.

Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w niego bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej pozostają nienaruszone. Zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty.

Zabieg jest skierowany do osób, które nie chcą decydować się na interwencję chirurgiczną, a którym jednocześnie zależy na efekcie wygładzenia i odmłodzenia skóry twarzy.

Na mezoterapię mikroigłową często decydują się kobiety, które chcą zlikwidować zmarszczki mimiczne oraz te powstające wokół ust. Chociaż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do wykonania zabiegu, zaleca się go osobom co najmniej po 25-tym roku życia.

Wszystkim tym, którym zależy na poprawie owalu twarzy, a także usunięciu pierwszych widocznych zmarszczek. Zabieg stosuje się także w celu wygładzenia cery potrądzikowej lub pokrytej bliznami.

Ten rodzaj mezoterapii to również skuteczne antidotum na skórę zniszczoną działaniem słońca lub solarium. Warto w tym miejscu podkreślić, iż zabieg można wykonać na skórze twarzy, szyi i dekoltu i nie ma w zasadzie żadnych większych przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Dla maksymalizacji efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, z których jeden trwa ok. 30min.
Rekomendowane serie zabiegowe:


  Zabiegi mogą być wykonywane w wersji podstawowej i rozbudowanej w serii 3 do 10 zabiegów lub jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu.  Zalety zabiegu:


   Do zalet mezoterapii mikroigłowej zaliczyć należy przede wszystkim poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a także jest bardziej podatna na wchłanianie produktów pielęgnacyjnych. Zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, dzięki czemu twarz nabiera młodszego wyglądu. Ponadto zabieg może zostać przeprowadzony na skórze każdego rodzaju. Mezoterapia mikroigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegu chirurgicznego jakim jest lifting twarzy. Najważniejsze w jej przypadku jest działanie kwasu hialuronowego, który powoduje wygładzenie cery i jej promienny wygląd.


   Przebieg zabiegu:


   • I Faza: – Demakijaż

   • II Faza: – Peeling

   • III Faza: – Zabieg mezoterapi:

    Przed rozpoczęciem mikronakłuwania zabezpieczamy dłonie rękawiczkami a skórę klienta/tki dezynfekujemy przy pomocy preparatu do dezynfekcji skóry, błony śluzowej i ran. Następnie wykonujemy mikronakłuwanie skóry. Czas trwania zabiegu to około 10 minut. Po zakończeniu dezynfekujemy skórę preparatem do dezynfekcji skóry.Na skórę poddaną mikronakłuwaniu aplikujemy aktywny koncentrat z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym lub aktywny koncentrat z roślinnymi komórkami macierzystymi (w zależności od potrzeb skóry).

   • IV Faza:

    W celu uspokojenia i złagodzenia skóry aplikujemy maskę algową:
    • Transpartentna ultranawilżająca maska algowa
    • Ultrałagodząca maska algowa z glinką okrzemkową
   • V Faza:


    Na zakończenie zabiegu aplikujemy Krem ochronny z SPF 50.

   • VI Faza: – Recepta na urodę:


    Bezpośrednio po zabiegu unikać basenu, sauny, ćwiczeń, gorących kąpieli i alkoholu. Nawilżać skórę i chronić przed promieniami słonecznymi.

    Polecane produkty do pielęgnacji domowej:

    Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej SPF 15, 50 ml, oraz Krem ochronny do twarzy SPF 50, 50 ml.

Efekty zabiegu:

photontherapy fotoodmadzanie bytom kawaii


 • Leczenie różnych problemów skórnych
 • Likwiduje rozszerzone naczynka, plamy i piegi,
 • Niweluje zmarszczki wokół oczu, cienie i opuchnięcia pod oczami
 • Posiada szczególne właściwości terapeutyczne dla skóry wrażliwej i naczyniowej
 • Likwiduje zmatowienie cery, poprawa cyrkulacji limfy


Cennik mezoteriapi mikroigłowej w Bytomiu i Tarnowskich Górach – Śródmieście – Stroszek – Rozbark – Centrum – Stare Tarnowice – Opatowice – Sowice:

Mezoterapia mikroigłowa:

Twarz + maska + ampułka
Twarz, szyja i dekolt + maska + ampułka
PROMOCJA! 3 zabiegi na twarz + maska + ampułka
PROMOCJA! 3 zabiegi na twarz, szyja i dekolt + maska + ampułka

Salon Kawaii w Bytomiu:


ul. Prusa 30,
41-902 Bytom, Telefon: 660 490 424


Salon Kawaii w Tarnowskich - Górach:


ul. Poczdamska 7
42-612 Tarnowskie Góry, Telefon: 605 853 175


Powiększ mapę