Makijaż

     Salon kosmetyczny Kawaii zaprasza na makijaż:

Opis zabiegu:

Profesjonalny make - up, to odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe aplikowane na odpowiednio przygotowaną skórę twarzy.

  Efekty dobrego makijażu:


 • Twarz wypoczęta, młodsza i bardziej wyrazista.
 • Skóra i oczy zyskują świężość i blask.
 • Kobieta czuje się radosna i atrakcyjna.  Makijaż jest nieodzownym elementem eleganckiego i modnego wizerunku, który towarzyszy nam na co dzień, podczas spotkań towarzyskich i imprez okolicznościowych. Wyróżniamy wiele rodzajów makijażu, m.in.: dzienny, wieczorowy, ślubny, fotograficzny.

  Stylizacja dobierana jest wedle indywidualnych potrzeb klientki (typ urody, typ skóry, kolor tęczówki oka, oprawa i budowa oka, preferencje odnośnie makijażu, typ osobowości, rodzaj i rozmiary imprezy Nie wiesz co zrobić, żeby poczuć się piękną i atrakcyjną kobietą?

  W ofercie znajduje się indywidualna nauka makijażu i kierowana jest ona do Pań, które pragną poznać prawidłowe zasady wykonywania makijażu, techniki korygowania niedoskonałości (takich jak trądzik, bielactwo) oraz sposoby podkreślania walorów swojej urody.

  makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii

 

makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii

makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaii makijaż weselny okazyjny studniówkowy w salonie kosmetycznym bytom kawaiiCennik – Ceny makijażu w Bytomiu i Tarnowskich Górach – Śródmieście – Stroszek – Rozbark – Centrum – Stare Tarnowice – Opatowice – Sowice:

Cennik makijażu:

Makijaż dzienny
Makijaż wieczorowy
Makijaż ślubny
Makijaż ślubny (próbny)
Makijaż ślubny + próbny
Makijaż sylwestrowy
Makijaż weselny
Makijaż studniówkowy

Salon Kawaii w Bytomiu:


ul. Prusa 30,
41-902 Bytom, Telefon: 660 490 424


Salon Kawaii w Tarnowskich - Górach:


ul. Poczdamska 7
42-612 Tarnowskie Góry, Telefon: 605 853 175


Powiększ mapę